Na rovinách

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1968
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 49 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč