26. Na rovinách
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1968
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 49 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč