27. Alej u silnice
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1965
Šířka: 36,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 49 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč