Mšeno I.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list 40 x 30 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč