29. Malíři
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 21 x 16,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 450 Kč