29. Modré koně
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 27 x 32,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč