Mšeno II.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1967
Šířka: 39,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.09.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč