3. Dům na rohu

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 35,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:02 SELČ

Zbývá: 7d 19h 37m 39s

Vyvolávací cena: 650 Kč