3. Hlava koně

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 29.03.2022 20:02 SELČ

Aktuální cena: 650 Kč

Zbývá: 3d 20h 49m 2s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 650 Kč