31. Mšeno IV.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 41 cm
Konec dražby: 15.09.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč