Mšeno V.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 29,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list 39,5 x 29,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč