34. Koně I.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1980
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list 27,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 15.09.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč