4. Abstrakce I.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:03 SELČ

Aktuální cena: 700 Kč

Zbývá: 3d 19h 7m 52s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč