4. Abstrakce I.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč