4. Pracující muž
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
fragment signatury vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 43,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 47 cm
Konec dražby: 22.07.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč