4. Vrata

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 57 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:03 SELČ

Zbývá: 7d 20h 34m 25s

Vyvolávací cena: 700 Kč