4. Vrata

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 57 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:02 SEČ

Zbývá: 2d 3h 6m 33s

Vyvolávací cena: 700 Kč