40. Abstrakce
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
nesignováno, pochází ze souboru autora, autorství jednoznačné, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč