44. Muškáty na okně
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 26 cm, rámování: 28 x 17 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč