44. Před bouřkou
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list 28,5 x 42 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 850 Kč