47. Domy ve vesnici IX.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1980
Šířka: 44,5 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list 32 x 44,5 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:46 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 600 Kč