48. Princ Bajaja
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
karton mírně zašpiněn, dar autora poslednímu majiteli, nesignováno
Technika: perokresba
Šířka: 16 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list 28,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč