5. Na saních
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 36 x 49,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč