536. Obloha
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Konec dražby: 11.05.2020 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč