Muž s kočkou

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno dole uprostřed tužkou
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 21 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč