6. Dům na rohu

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 35,5 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:05 SELČ

Aktuální cena: 650 Kč

Zbývá: 3d 20h 2m 9s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 650 Kč