Strom života

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 34,5

Konec dražby: 22.07.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč