6. Zahrady II.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:05 SELČ

Zbývá: 7d 20h 35m 45s

Vyvolávací cena: 800 Kč