Milenci IV.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list 22,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč