Ve vlaku

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno uprostřed vpravo
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list 21,5 x 18 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč