68. Kovboj
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1975
Šířka: 20,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.07.2019 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč