69. Krajina II.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 21 x 28,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč