7. Lípa v koutě

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:04 SEČ

Zbývá: 2d 4h 34m 26s

Vyvolávací cena: 800 Kč