7. Vrata

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 57 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:06 SELČ

Aktuální cena: 700 Kč

Zbývá: 3d 20h 39m 2s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč