74. První mráz
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1975
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 20 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč