Mšeno III.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vlevo uprostřed
Datace: 1967
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list 42 x 29,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč