8. Mraky
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 45,5
Konec dražby: 15.09.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč