Koně II.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno dole uprostřed
Technika: kresba na kartonu, datace: 1960
Šířka: 26,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list 40 x 26,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč