85. Spěch
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1965
Šířka: 42,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2019 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč