Lípa

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč29.3.2022 19:48:39