9. Lípa
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 29.3.2022 19:48:39 |