Abstrakce

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1968
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 41 cm

Konec dražby: 22.07.2019 22:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč