107. Brejcha - Pohled do krajiny
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 19 cm, rámování: 21 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč