91. Zátiší s ovocem
Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)
signováno a datováno vpravo dole v grafice, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: zinkografie, datace: 1930
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč