96. Od Brníkova

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

signováno vpravo dole, reprodukce, zaskleno, rám lehce poškozen
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 72 cm, výška: 18 cm, rámování: 85 x 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.09.2019 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč