108. Rámové nástěnné hodiny

chod nevyzkoušen, bez klíče, chybí ručička
Datace: 19. století
Šířka: 31 cm, výška: 37 cm, hloubka: 10 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč