1481. Kytička z podzimu
Autor: Zdeňka Zatloukalová - Kalinová
(.)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 27 cm, výška: 27 cm, rámování: 39,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč