123. Stavení v údolí
Autor: Marie Polanská
(1928)
signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Šířka: 27 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 33,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč