1484. Stavení v údolí
Autor: Marie Polanská
(1928)
signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Šířka: 27 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 33,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč