7. Punta Arenas
Autor: Alberto Lobos
(1892 Rancagua, Chile - 1925)
signováno, datováno vpravo dole, plátno volně zaskleno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelná
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 25 x 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 18:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč